/ / ako začať používať rámcovú základňu pre lokality a nasadiť prvý projekt - zurb-foundation-6

ako začať používať rámcovú základňu pre stránky a nasadiť prvý projekt - zurb-foundation-6

Chcem začať používať rámcové nadácie pre stránky, ale po prečítaní dokumentu DOCS (http://foundation.zurb.com/sites/docs/installation.html) Bol som zmätený:

• Prečo by som mal používať správcu balíčkov na stiahnutie veľa súborov html, css a javascript?
  • Alebo je v hromade niečo iné?

Pracujem na oknách a viem, čo je viac alebo menej html, css a javascript, ale ja som nový pre frontend rámec.

Ďakujem za pozornosť.

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Vzhľadom k tomu, že ste nový, odporúčam používať Yeti Launch, Yeti Launch umožňuje vytvoriť projekt Foundation 6 s funkciou základné alebo pokročilý šablóna. Šablóny používajú správcu balíčkov so všetkým pripojeným k vám.

So systémom Yeti Launch získate výhody budovaniasystém (prebíjanie prehliadača, šablóny stránok, minifikácia / zlúčenie, obsahujú iba komponenty, ktoré používate, autoprefixy atď.) a nebudete musieť používať príkazový riadok, ak to nebudete spokojní.

1 pre odpoveď č. 2

Najprv stiahnite nadáciu complete-f6.zip, Potom použite foundation.min.css a foundation.min.js (samozrejme vrátane jquery.js) na vašej stránke a môžete slobodne používať čo je v základných dokumentoch.